Pražská školka Kája a Pája
 
Zpět na úvod   >   O dětském klubu

O dětském klubu

Dětský klub Kája a Pája byl založen v říjnu 2004.

Proč? “Při mateřské jsem zjistila, že maminky s dětmi nemají často kam chodit a uvítaly by dětský klub poblíž svého bydliště,” prozrazuje majitelka Pavla Dufková. Od začátku jsme se snažili, aby se rodiče s dětmi u nás cítili dobře, těšili se na cvičení v klubu, na kafíčko a popovídání si s jinými maminkami a později chodili rádi do školky a na další aktivity. Toto naše krédo přetrvalo až do dneška.

První z našich aktivit byla nabídka jednorázových akcí a pravidelných kroužků pro rodiče a děti a dětská herna s drobným občerstvením. Později následovaná školkou a pořádáním víkendových a týdenních pobytů s programem pro rodiny s dětmi a sportovních soustředění pro školáky.

Majitelé klubu i školičky

Miloš a Pavla

Zakladatelé a majitelé klubu a školičky - rodiče dvou dětí dcery a syna. Pavla má na starosti chod a vedení babyškoličky i ekonomické a účetní zázemí klubu, recepci, kontakt se všemi klienty, organizátorka všech dětských táborů a pobytů pro rodiny a akcí pro děti, lektorka ručních technik s fimo hmotou a pedigem.Miloš technické zázemí školičky i klubu, zdravotník na pobytových a táborových akcí

Tety a lektorky

Alenka

Matka tří dětí. Pracuje v klubu od roku 2005, jako paní učitelka ve školičce – pro většinu dětí je útočištěm, lektorka tanečků. Hlavní komunikátor s klienty mluvícími cizím jazykem. Dokáže děti zklidnit, ráda je pomazlí.

Romana

Matka dvou dětí. Zručná a citlivá výtvarnice a keramička. Lektorka, která vedla keramické a výtvarné hodiny v anglické školičce našeho klubu. Od roku 2011 vypomáhala v klubové školičce.pracuje ve školičce. V odpoledních hodinách vede kroužek keramiky a výtvarné dílny pro děti. Je lektorkou akcí ručního tvoření. Je kreativní, trpělivá a k dětem velmi vstřícná.

Kačenka

Již 10 let je členkou souborů mažoretek. Nyní se ve skupině Queens Štětí zabývá klasickým i sportovním mažoretkovým stylem. V tomto souboru se Katka se svými kolegyněmi věnuje práci s malými kadetkami. Cílem jejich souboru je originalita a posunout se dál. Snaha přinést něco nového je základním kamenem činnosti jejich kolektivu. To se také odrazilo v úspěších na různých soutěžích. A v roce 2014 se umístili na 5 místě na Mistrovství České republiky. Od roku 2013 vypomáhala v klubové školičce a byla lektorkou výtvarných a pohybových kurzů - TANEČKY. Momentálně je maminkou na mateřské 4 měsíční holčičky. Je velice milá, kreativní při práci s dětmi. Momentálně na mateřské

Berušky